|
11 099 грн
|
|
11 099 грн
|
платежі
по 5 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
11 099 грн
|
|
11 099 грн
|
платежі
по 5 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | EIB60420CK |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Індукційна |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | захист від дітей, індикатор залишкового тепла 7 сегментів, автовимкнення, звуковий сигнал |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Особливості | положення панелі управління спереду праворуч, підсвічені елементи керування, легка установка завдяки системі фіксаторів, індукційні конфорки з функці |
| Функції | захист від дітей (блокування приладу) |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 59 x 52 cм |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 4.8 х 56 х 49 см |
| Вага | 8.6 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Румунія |