|
20 439 грн
|
|
20 439 грн
|
платежі
по 10 220 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
20 439 грн
|
|
20 439 грн
|
платежі
по 10 220 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | EIV63440BW |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Індукційна |
| Тип | незалежна |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | захист від дітей, блокування панелі керування, функція автоматичного відключення |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Особливості | проста установка завдяки спеціальній системі кріплення, конфорки Infinite, що самостійно підлаштовуються |
| Функції | таймер, функція Booster, функція Bridge, підсвічування панелі управління, Система швидкого автоматичного нагріву, Виявлення посуду, Акустичний сигнал |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 56 х 49 х 4.4 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 59 х 52 см |
| Вага | 10.5 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Китай |