|
19 199 грн
|
|
19 199 грн
|
платежі
по 9 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
19 199 грн
|
|
19 199 грн
|
платежі
по 9 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | KDI641723K |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Комбінована |
| Тип нагрівальних елементів | Комбіновані конфорки |
| Безпека | газ контроль на основі термопари подача газу припиняється, якщо зникає полумя |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Особливості | зони розширення, підсвічені елементи керування, легка установка завдяки системі фіксаторів, індукційні конфорки з функцією швидкого нагрівання |
| Функції | таймер, функція Bridge дозволяє поєднувати дві окремі зони готування для створення єдиної великої конфорки |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 59х52 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 560х490 см |
| Вага | 13 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Італія |