|
13 869 грн
|
|
13 869 грн
|
платежі
по 6 935 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 869 грн
|
|
13 869 грн
|
платежі
по 6 935 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | KGG64362S |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип | незалежна |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | захист від дітей, функція блокування клавіш, звуковий сигнал який можна відключити, автоматичне вимкнення |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Особливості | положення панелі управління спереду справа |
| Функції | Конфорка з подвійним рядом полумя |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 59х52 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 560х480 см |
| Вага | 13 кг |
| Колір виробника | Сірий |
| Країна виробництва | Італія |