|
20 199 грн
|
|
20 199 грн
|
платежі
по 10 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
20 199 грн
|
|
20 199 грн
|
платежі
по 10 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | KGG643753K |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | звуковий сигнал softsound |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Напруга | 240 Вт |
| Особливості | бездротова функція Hob2Hood бездротово зєднує варильну поверхню та витяжку. Починайте готувати, а витяжка автоматично регулюватиме налаштування, забе |
| Функції | електронний світлодіодний індикатор стану полумя |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 59 52 4.5 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 3 х 56 х 48 см |
| Вага | 14.6 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Румунія |