|
9 799 грн
|
|
9 799 грн
|
платежі
по 4 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 799 грн
|
|
9 799 грн
|
платежі
по 4 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | KGS6436RK |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | газ контроль на основі термопари подача газу припиняється, якщо зникає полумя |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Особливості | положення панелі управління спереду праворуч, макс. потужність 8800 Вт, інтегрований електричний підпал що вмикається поворотним регулятором, набір |
| Функції | конфорка ВОК |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 16 х 68 х 62 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 3 х 56 х 48 см |
| Вага | 13 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Італія |