|
15 399 грн
|
|
15 399 грн
|
платежі
по 7 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
15 399 грн
|
|
15 399 грн
|
платежі
по 7 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | KGU643723Z |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | термопара |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Кількість решіток поверхні | 4 шт. |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | бездротова функція Hob2Hood, зона розширення, індукційні конфорки з функцією швидкого нагрівання, вбудована витяжка, індикатор насичення жирового філь |
| Функції | турбоконфорка |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 59.5 52.5 4.7 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 4.5 х 56 х 48 см |
| Вага | 9 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Китай |