|
22 999 грн
|
|
22 999 грн
|
платежі
по 11 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
22 999 грн
|
|
22 999 грн
|
платежі
по 11 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | KGV7539IK |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | термопара |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Напруга | 240 Вт |
| Особливості | звуковий сигнал, EcoTimer, Таймер, функція CleverHeat (3крокова функція керування залишковим теплом), бездротова функція Hob2Hood, легке встановлення |
| Функції | турбоконфорка |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 74 51 45 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 72 x 49 x 5.2 см |
| Вага | 12 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Італія |