|
30 899 грн
|
|
30 899 грн
|
платежі
по 15 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
30 899 грн
|
|
30 899 грн
|
платежі
по 15 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | GCI691BSC |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип | незалежна |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | блокування від дітей |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Зріджений бутан |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Кількість решіток поверхні | 1 |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | електрозапалювання однією рукою |
| Функції | газконтроль, таймер, функція PowerBoost, захисне блокування від дітей |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 59.5 х 52 х 12 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 49 х 8.5 см |
| Вага | 12 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Словенія |