|
14 998 грн
|
|
14 998 грн
|
платежі
по 7 499 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
14 998 грн
|
|
14 998 грн
|
платежі
по 7 499 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | GI3201SYBSC |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип поверхні | Індукційна |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | блокування від дітей ChildLock |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | Індикатор залишкового тепла, шліфовані краї |
| Функції | таймер, функція PowerBoost, автоматичне визначення розміщення посуду функція AutoDetect |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 30 52 5,8 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 28.328.5 х 49 мм |
| Вага | 4,2 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Словенія |