|
15 099 грн
|
|
15 099 грн
|
платежі
по 7 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
15 099 грн
|
|
15 099 грн
|
платежі
по 7 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | GI621FMC |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип поверхні | Індукційна |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | блокування від дітей, функція блокування клавіш, звуковий сигнал, автоматичне вимкнення, термопара, функція CleverHeat |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | Індикатор залишкового тепла, шліфовані краї, поєднання конфорок, автовизначення посуду, склокерамічна поверхня |
| Функції | таймер, функція StayWarm, функція PowerBoost, захисне блокування від дітей, функція SoftMelt , функція BridgeZone |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 7 х (56 56.2) х 49 см |
| Вага | 7,8 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Словенія |