|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbBigSurface велика варильна поверхняbbrНа просторій варильній поверхні зі збільшеною відстанню між пальниками помістяться каструлі та сковорідки будьяких розмірів. Завдяки ергономічному плоскому дизайну ви можете з легкістю переміщати по поверхні навіть дуже обємні каструлі та водночас не побоюватися за їхню стійкість під час готування.ppbГазконтрольbbrЯкщо з якоїнебудь причини полумя згасне, завдяки системі газконтролю подання газу до пальника відразу припиниться. Можливість небезпечної концентрації газу на кухні тепер усуненаppbЕлектрозапалювання однією рукоюbbrЕлектропідпал однією рукою це додатковий комфорт і легкість у керуванні вашою газовою поверхнею. Щоб запалити газову конфорку, досить просто натиснути ручку, повернути та відпустити. Швидко, просто й ефективно.ppbЧавунні решітки ProGridsbbrМасивні чавунні решітки ProGrid з привабливим зовнішнім виглядом дуже стійкі та не бояться навіть найвищих температур. Вони зручні та слугуватимуть вам довгі роки.ppbПальник WOKbbrНовий пальник вок із подвійним контуром полумя забезпечує підвищену потужність. Він дасть змогу швидко приготувати хрусткі овочі, мясо та морепродукти поазійському.p
Варочна поверхня Gorenje GTW642SYW
В наявності
Артикул: GTW642SYW
15 499 грн
Характеристики
| Артикул | GTW642SYW |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип | Вбудована |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | заводська настройка на природний газ, конфорка Wok, автоматичне електрозапалювання, двоконтурна конфорка вок |
| Функції | Газконтроль, Вертел |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Розміри, см | 60 x 52 cм |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 49 см |
| Вага | 15 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Словенія |
Новий відгук або коментар