|
3 609 грн
|
|
3 609 грн
|
платежі
по 1 805 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 609 грн
|
|
3 609 грн
|
платежі
по 1 805 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | GPG 0201 BF |
|---|---|
| Бренд | Grunhelm |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | газ контроль |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Зріджений бутан |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | Захист від дітей, Індикатори залишкового тепла |
| Функції | Форсунки для скрапленого газу в комплекті |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 60 х 38 х 9 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 52 х 29 см |
| Вага | 11.4 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |