|
8 999 грн
|
|
8 999 грн
|
платежі
по 4 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 999 грн
|
|
8 999 грн
|
платежі
по 4 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BHC66706 |
|---|---|
| Бренд | Hansa |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип | незалежна |
| Тип нагрівальних елементів | Електричні конфорки |
| Безпека | захисне відключення (порушення електричної ізоляції) |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Дисплей | Так (червоний LED) |
| Напруга | 230В / 400В |
| Особливості | Індикатор залишкового тепла, 9 рівнів потужності, Таймер, блокування керування, Автоматичне закипання |
| Функції | автоматична функція закипання |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 57.5 х 51.8 х 5 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 x 49 см |
| Вага | 7 |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Польща |