|
8 849 грн
|
|
8 849 грн
|
платежі
по 4 425 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 849 грн
|
|
8 849 грн
|
платежі
по 4 425 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BHCI96306 |
|---|---|
| Бренд | Hansa |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип нагрівальних елементів | Електричні конфорки |
| Безпека | захист від дітей (блокування приладу) |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Дисплей | Так червоний світлодіодний |
| Напруга | 230В 400В |
| Особливості | Індикатор залишкового тепла, 9 рівнів потужності, обмежувач температури, Автоматичне закипання |
| Функції | функція автоматичного прискорення приготування |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 57.5 х 50.5 х 5 см |
| Вага | 7.8 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Польща |