|
17 479 грн
|
|
17 479 грн
|
платежі
по 8 740 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
17 479 грн
|
|
17 479 грн
|
платежі
по 8 740 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HIV568SBPWA |
|---|---|
| Бренд | Interline |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип нагрівальних елементів | Електричні конфорки |
| Безпека | захист від дітей (блокування приладу) |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | Захист від дітей, Турборежим (Booster), Індикатори залишкового тепла |
| Функції | Захист від перегріву |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 59 х 52 х 5.5 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 49 см |
| Вага | 10,85 |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Китай |