|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pГотуйте із задоволеннямppРозігріти їжу або приготувати черговий кулінарний шедевр ще простіше вбудована газова поверхня Jantar HSR 60 на чотири конфорки має комфортні габарити для одночасного розміщення посуду різного розміру. Продумана ергономіка, естетичність використаних матеріалів та технологічність перетворюють побутовий девайс на надійного та ефективного помічника, що гармонійно доповнює кухонний простір.ppМодель, яка не потребує особливого доглядуppВбудована газова поверхня виготовлена з емальованої сталі, яка відрізняється довговічністю та стійкістю до механічних пошкоджень. Матеріал витримує регулярний вплив високих температур без появи деформацій та зміни геометрії пристрою. Для очищення покриття навіть від стійких забруднень достатньо базових засобів та мінімуму часу.ppЗа посуд можна не звільнитисяppГазова плита Jantar HSR 60 обладнана ратами із емальованої сталі з продуманим дизайном. Конструкція витримує посуд різного обєму, забезпечуючи його стабільне становище під час приготування їжі. Зовнішній вигляд і геометрія рат залишаються незмінними протягом тривалого періоду часу.ppКомфортне управління роботою девайсуppМодель оснащена панеллю керування із чотирма механічними перемикачами. Вони знаходяться праворуч на безпечній відстані від конфорок, щоб уникнути нагріву та підвищити комфорт використання варильної поверхні Jantar HSR 60. Загальна потужність побутового девайсу становить 7 кВт. Продумане розташування пальників та ергономіка рат дають можливість одночасно готувати їжу в посуді різного діаметру.ppВключайте конфорки в один рухppНадійні механічні перемикачі забезпечують додатковий комфорт і легко вмикаються однією рукою. Система електрозапалювання автоматично спрацьовує при натисканні на перемикач. Пара секунд знадобиться, щоб настроїти конфорку на оптимальний рівень горіння. Забудьте про сірники та запальнички, використовуючи автоматизовану систему підпалу.ppЗ турботою про безпеку користувачівppВарильна поверхня з газконтролем забезпечує моментальне блокування постачання газу до конфорки, якщо полумя випадково згасне від протягу або активних переміщень у плити. Така система дає можливість готувати за різних умов без хвилювання за функціонал газового побутового девайсу.ppРізні варіанти підключенняppДоповніть кухонний простір надійною та практичною газовою поверхнею Jantar HSR 60. Вона комплектується форсунками як для підключення до центральної газової магістралі, так і газового балона за допомогою додаткового комплекту форсунок.p
Варочна поверхня Jantar HSR 60 WH EF
В наявності
Артикул: HSR 60 WH EF
Ціну уточнюйте
Характеристики
| Артикул | HSR 60 WH EF |
|---|---|
| Бренд | Jantar |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | захист від дітей (блокування приладу) |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Зріджений бутан |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Кількість решіток поверхні | 4 |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | Захист від дітей, Турборежим (Booster), Індикатори залишкового тепла |
| Функції | велика конфорка |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 6 х 56 х 48 см |
| Вага | 6 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Туреччина |
Новий відгук або коментар