|
4 787 грн
|
|
4 787 грн
|
платежі
по 2 394 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 787 грн
|
|
4 787 грн
|
платежі
по 2 394 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | PI3024B(508) |
|---|---|
| Бренд | Liberty |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип нагрівальних елементів | Електричні конфорки |
| Безпека | запобіжний клапан полумя |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Напруга | 240 Вт |
| Особливості | Захист від дітей, Турборежим (Booster), Індикатори залишкового тепла |
| Функції | захист від дітей (блокування приладу) |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 49 х 27 х 5.5 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 51 х 29 см |
| Вага | 10,85 |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |