|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pПростота в поєднанні з практичністю і екологічністю роблять з варильної поверхні SAMSUNG універсального кухонного солдата. Пристрій відрізняється високою потужністю, підвищеною безпекою експлуатації і лаконічним дизайном, продуманим до дрібниць.ppВид згори вручений поверхні SAMSUNG NA64H3010ASWT (NA64H3010ASWT)ppБаланс продуктивності та зручностіppОтримуйте задоволення від приготування страв. Цьому сприяють шість особливостей.ppВарильна поверхня виконана з нержавіючої сталі, завдяки чому прослужить довше і прикрасить інтерєр.ppРешітки, виготовлені з чавуну, створюють рівну поверхню для пересування каструль і сковорідок. Важкі, тому стійкі. Не перегорають і не корчаться. Виглядають добротно.ppНа решітках варильної поверхні нанесені позначки, завдяки яким можна точно і рівно поставити страву на конкретну конфорку.ppРешітки можна мити в посудомийній машині.ppМеханічний тип керування простий і надійний в використанні. Він довговічніший, ніж сенсор.ppЧотири газові конфорки з системою електророзпалювання в сумі дають потужність 9,6 кВт. Це високий показник серед поверхонь такого виду.ppПанель керування вручений поверхні SAMSUNG NA64H3010ASWT (NA64H3010ASWT)ppБезпека під час приготуванняppАвторозпалювання полегшує запалювання конфорок вручну різними засобами і сірниками. А це економія на матеріалах і стовідсотково швидкий різультат подачі вогню.ppСистема газового контролю автоматично припинить подачу газу в ситуації, якщо вогонь спонтанно потухне в процесі приготування.ppПоложення варильної поверхні в інтерєріppВарильна поверхня естетично впишеться в кухонний інтерєрppзавдяки тому, що поверхня незалежного типу, вона сумісна з духовкою або іншими супутніми кухонними гаджетами. Пристрій повністю автономний в роботіppрозмір 560x490 мм ідеальний для вбудовування в стільницю будьякого типу.ppПараметри і розміри для вбудовування вручений поверхні SAMSUNG NA64H3010ASWT (NA64H3010ASWT)p
Варочна поверхня Samsung NA64H3010AS/WT
В наявності
Артикул: NA64H3010AS/WT
8 999 грн
Характеристики
| Артикул | NA64H3010ASWT |
|---|---|
| Бренд | Samsung |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Кількість решіток поверхні | 4 |
| Напруга | 220 Вт |
| Розміри, см | 60 х 51 х 5 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 49 х 5 см |
| Вага | 15 кгдобу |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар