|
8 699 грн
|
|
8 699 грн
|
платежі
по 4 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 699 грн
|
|
8 699 грн
|
платежі
по 4 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | AKT8090NE |
|---|---|
| Бренд | Whirlpool |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип нагрівальних елементів | Електричні конфорки |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 220 В 10 |
| Особливості | Захист від дітей, Звуковий сигнал, Турборежим (Booster), Індикатори залишкового тепла, Розпізнавання наявності посуду, Таймер, Автовідключення |
| Функції | розширювальна зона |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 58 х 51 см см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 49 см |
| Вага | 8 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Італія |