|
10 999 грн
|
|
10 999 грн
|
платежі
по 5 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 999 грн
|
|
10 999 грн
|
платежі
по 5 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | AKT8900BA |
|---|---|
| Бренд | Whirlpool |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип | незалежна |
| Тип нагрівальних елементів | Електричні конфорки |
| Безпека | Термоелектричний захист від витікання газу запобігає небажаному витіканню газу, коли полумя згасає. |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 230 В 400 В |
| Особливості | CombiCook, Кипіння, Розтоплення |
| Функції | таймер, захисне блокування від дітей, функція обєднання конфорок |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 58 х 51 х 4.6 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 49 х 4.6 см |
| Вага | 7.2 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Італія |