|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbУнікальний форматbbrТільки поглянувши на варильну поверхню Whirlpool GMF6422IX, вже розумієш, що перед тобою щось нове і нестандартне. При цьому витримане в стильних рамках і ідеально впроваджене в інтерєр. Розміщення конфорок в шаховому порядку, розділена панель управління, 4 абсолютно різні за потужністю зони виробник взяв за основу класику і удосконалив з урахуванням вимог сучасності.ppbДві чавунні решіткиbbrЗнімні решітки з чавуну є якісними опорними інструментами, які тримають на собі велику вагу, при цьому піддаючись впливу високої температури. При розробці концепції моделі вирішено було зробити окрему решітку для турбоконфорки, а другу для трьох, що залишилися. Перетини під прямим кутом чергуються з плавними вигинами, характерно окреслюють техніку в стилі Roustic.ppbКонфорки різного діаметруbbrЩе однією характерною особливістю пристрою стало те, що кожна з конфорок не має аналога за розміром всі 4 зони різні, так само як і рівень їх потужності. Максимально вільний вибір майданчика для готування дозволить віддати перевагу конфоркам 1.05, 1.75, 2.7 і 3.5 кВт.ppbВключення однією рукоюbbrПєзоелемент для автоматичного розпалу відкриває перед користувачем вельми зручний варіант взаємодії з технікою. Більш не потрібні підручні засоби для створення вогню, адже при повороті рукоятки цей процес відбувається самостійно. Повний комфорт і безпека забезпечені.ppbЯкісний контроль витоківbbrСистема газконтролю моніторить стан горіння полумя на конфорках, за рахунок чого вона розуміє, коли відбувається раптове його згасання. Щоб перешкодити вільному виходу газу без його спалювання, вона перекриває канали виходу палива назовні. Забудьте про аварійні ситуації техніка нового покоління їм запобігає.p
Варочна поверхня Whirlpool GMT6422AN
В наявності
Артикул: GMT6422AN
12 599 грн
Характеристики
| Артикул | GMT6422AN |
|---|---|
| Бренд | Whirlpool |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Зріджений бутан |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 240 Вт |
| Особливості | Захист від дітей, Звуковий сигнал, Турборежим (Booster), Індикатори залишкового тепла, Розпізнавання наявності посуду, Таймер, Автовідключення |
| Функції | турбоконфорка |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Розміри, см | 3.9 х 51 х 60 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 55.5 х 47.5 см |
| Вага | 10 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Італія |
Новий відгук або коментар