|
10 530 грн
|
|
10 530 грн
|
платежі
по 5 265 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 530 грн
|
|
10 530 грн
|
платежі
по 5 265 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | GOA6425NB1 |
|---|---|
| Бренд | Whirlpool |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | газ контроль |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | наявність шнура живлення є, конфорка з подвійним рядом полумя, решіток 2 |
| Функції | турбоконфорка |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 59х51 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 560х490 см |
| Вага | 13 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Італія |