|
19 299 грн
|
|
19 299 грн
|
платежі
по 9 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
19 299 грн
|
|
19 299 грн
|
платежі
по 9 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | WBS0060NE |
|---|---|
| Бренд | Whirlpool |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип нагрівальних елементів | Електричні конфорки |
| Безпека | запобіжний клапан полумя |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | Захист від дітей, Звуковий сигнал, Турборежим (Booster), Індикатори залишкового тепла, Розпізнавання наявності посуду, Таймер, Автовідключення |
| Функції | розпізнавання посуду |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 2,86 х 5656,2 х 4849,2 см |
| Вага | 9.1 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Італія |