|
14 133 грн
|
|
14 133 грн
|
платежі
по 7 067 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
14 133 грн
|
|
14 133 грн
|
платежі
по 7 067 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | WBB8360NE |
|---|---|
| Бренд | Whirlpool |
| Тип поверхні | Індукційна |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | блокування від дітей |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 230 Вт |
| Особливості | дисплей, обєднані зони, Таймер, розпізнавання посуду, наявність шнура живлення є |
| Функції | індикатор залишкового тепла, функція Booster, 6th Sense |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 58 х 51 х 6 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 x 48 см |
| Вага | 9 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Італія |