|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Індукційна варильна поверхня Whirlpool WSQ2160NE економна та швидко. Індукційна технологія нагріває виключно посуд, що знижує втрату енергії та забезпечує ідеальний результат. Функція підтримки тепла дозволяє стравам залишатися теплими, в той час як інша їжа готується. Щоб уникнути ризику навантаження блока живлення у вашому будинку, Whirlpool винайшов функцію управління живленням, Ви можете встановити рівень потужності плити. Технолігія 6th Sense варильної поверхні Whirlpool WSQ2160NE, дозволяє вибрати чотири встановлені функції приготування, у тому числі збереження тепла, кипятіння, плавлення та варіння на повільному вогні. Просто виберіть потрібний спосіб приготування, і панель автоматично встановить ідеальний рівень потужності.
Варочна поверхня Whirlpool WSQ2160NE
В наявності
Артикул: WSQ2160NE
16 499 грн
Характеристики
| Артикул | WSQ2160NE |
|---|---|
| Бренд | Whirlpool |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Напруга | 240 Вт |
| Особливості | Індикатори залишкового тепла, Підтримка страви в теплому стані, Розпізнавання наявності посуду, Таймер, Захист від дітей |
| Функції | Індукційні зони нагріву з функцією Бустер |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Розміри, см | 59 х 51 х 5.4 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 x 48 см |
| Вага | 9.3 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Італія |
Новий відгук або коментар