|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pstrongBeko HDCG 32220 FXstrong цікава модель газової варильної поверхні від компанії Beko. Корпус поверхні виготовлений із нержавіючої сталі. Звичайно, такий корпус приємний зовні і завжди красиво виглядає на кухні в поєднанні з іншою кухонною технікою. Однак для господині головнішим є те, що такий корпус легше чистити і відмивати після великих свят.ppДана модель розрахована тільки на дві газові конфорки, і відповідно має значно менші габарити. Але не переживайте, обидві конфорки досить потужні (одна на 1000 Вт, друга на 2900 Вт). На таких стандартних конфорках ви зможете приготувати всі основні страви, зате розмістити таку поверхню ви зможете навіть в дуже маленькій кухні. Розміри плити ширина 30 см, глибина 51 см. І незважаючи на скромні розміри, обидві конфорки оснащені системою автоматичного електропідпалу. Тобто, вам досить повернути ручку, і газ запалиться сам, і немає необхідності постійно купувати сірники.nbspp
Варильна поверхня BEKO HDCG 32220 FX
В наявності
Артикул: 7725588304
4 699 грн
Характеристики
| Артикул | HDCG 32220 FX |
|---|---|
| Бренд | Beko |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | газ контроль |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Зріджений бутан |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Дисплей | Відсутній |
| Напруга | 240 Вт |
| Особливості | високоефективні пальники |
| Функції | автопідпал |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри, см | 28,8 51 4,4 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 27 49 см |
| Вага | 5,3 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Туреччина |
Новий відгук або коментар