|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pstrongАвтоматичне електрозапалюванняstrongbr З системою автоматичного електропідпалу, вмонтованого в ручку, запалити конфорку легко і просто.pp stylefontfamily arial, sansserif fontsize 12pxstrongМиттєва зупинка подачі газуbr strongУ разі екстреної необхідності, поверхня миттєво заблокує роботу всіх конфорок. Ця функція дуже корисна для попередження контакту з дітьми.pp stylefontfamily arial, sansserif fontsize 12pxstrongБезпекаstrongbr Якщо полумя випадково згасне, система газконтролю автоматично перекриє подачу газу, щоб уникнути витоку.nbspp
Варильна поверхня BEKO HIAW 64225 SX
В наявності
Артикул: 7751688343
7 899 грн
Характеристики
| Артикул | HIAW 64225 SX |
|---|---|
| Бренд | Beko |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Зріджений бутан |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Дисплей | Відсутній |
| Напруга | 240 Вт |
| Особливості | Конфорка з потрійним рядом полумя |
| Функції | запасні форсунки |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Розміри, см | 58 x 10 x 51 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 59 x 11 x 52 см |
| Вага | 12 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Туреччина |
Новий відгук або коментар