|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pstrongПотужне нагрівання розкриє смакstrongbr Пальник 4k Wok Burner з кількома розсікачами забезпечує потужніше полумя. Додаткове нагрівання допоможе створити автентичні смаки Азії.ppstrongНадійні підставки для посуду із чавунуstrongbr Надайте кухні професійного вигляду, обравши чавунні підставки для посуду BridgeBurner. Висока довговічність, стильний вигляд, стійка, надійна опора для важких сковорідок під час готування у великих кількостях.ppstrongЕлегантність і стильність приготуванняstrongbr Елегантна та стильна варильна поверхня буде доречною на будьякій кухні. Її сучасні лінії підкреслять стиль вашого будинку, дозволивши додати шику без дорогого ремонту. Крім того, вона підніме щоденне приготування на новий рівень.ppstrongТонке регулювання полумяstrongbr Газові крани зі швидким відгуком ваша варильна поверхня повністю до ваших послуг. Легкість регулювання рівня полумя дасть змогу завжди готувати при потрібному нагріванні.ppstrongGas Safety газобезпека на першому місціstrongbr Функція Gas Safety на варті безпеки вашої кухні. Вона автоматично вимкне газ, якщо полумя на вашій варильній поверхні випадково згасне.nbspp
Варильна поверхня ELECTROLUX EGS6436SX
В наявності
Артикул: 949640659
9 999 грн
Характеристики
| Артикул | EGS6436SX |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Дисплей | Відсутній |
| Напруга | 240 Вт |
| Функції | запасні форсунки |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Розміри, см | 59,5519,7см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56483см |
| Вага | 11 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Румунія |
Новий відгук або коментар