|
8 899 грн
|
|
8 899 грн
|
платежі
по 4 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 899 грн
|
|
8 899 грн
|
платежі
по 4 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | EHF6240IOK |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип | Вбудована |
| Тип нагрівальних елементів | Електричні конфорки |
| Безпека | захист від дітей, індикатор залишкового тепла 7 сегментів, автовимкнення, звуковий сигнал |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 220240 В (N 380415 2N частота (Гц) 50) |
| Особливості | положення панелі управління спереду праворуч, підсвічені елементи керування, легке встановлення завдяки системі фіксаторів |
| Функції | звуковий сигнал softsound |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 59 х 52 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 560 х 490 см |
| Вага | 7.5 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Італія |