|
18 399 грн
|
|
18 399 грн
|
платежі
по 9 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
18 399 грн
|
|
18 399 грн
|
платежі
по 9 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | EIS62453 |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Індукційна |
| Тип | незалежна |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | блокування від дітей, запобіжник, функція блокування клавіш, звуковий сигнал |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Особливості | EcoTimer, Таймер, функція CleverHeat, легка установка завдяки системі фіксаторів, датчик кипіння |
| Функції | функція PowerBoost, функція Hob2hood |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 59 x 52 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 560 x 490 см |
| Вага | 10.5 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Іспанія |