|
36 257 грн
|
|
36 257 грн
|
платежі
по 18 129 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
36 257 грн
|
|
36 257 грн
|
платежі
по 18 129 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | KDI951723K |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Комбінована |
| Тип | незалежна |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | блокування від дітей, функція блокування клавіш, звуковий сигнал, автоматичне вимкнення, термопара, функція CleverHeat |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Особливості | функція CleverHeat, функція Bridge, функція Stop and Go |
| Функції | обєднані зони |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 88 x 52 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 4.7 х 83 х 49 см |
| Вага | 7 |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Румунія |