|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
strongElectroluxstrong Group провідна світова компанія з виробництва побутової техніки, яка вже понад 100 років змінює життя на краще. Electrolux наново винаходить смак, турботу та благополуччя для мільйонів людей, завжди прагнучи бути в авангарді сталого розвитку суспільства завдяки нашим рішенням та операціям. Під нашою групою провідних брендів побутової техніки, включаючи Electrolux, AEG та Frigidaire, щорічно продається близько 60 мільйонів товарів для дому приблизно на 120 ринках. У 2022 році обсяг продажів Electrolux Group становив 135 мільярдів шведських крон, а штат співробітників по всьому світу становив 51 000 осіб.
Варильна поверхня Electrolux KGG75362K
В наявності
Артикул: KGG75362K
18 695 грн
Характеристики
| Артикул | KGG75362K |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | газ контроль на основі термопари подача газу припиняється, якщо зникає полумя |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Кількість решіток поверхні | 3 |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | Положення панелі управління спереду посередині, інтегрований електричний підпал що вмикається поворотним регулятором, набір для переведення на інший |
| Функції | Конфорка з подвійним рядом полумя |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Розміри, см | 74 x 51 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 3 х 56 х 48 см |
| Вага | 17 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Румунія |
Новий відгук або коментар