|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Індукційна варильна поверхня 600 Bridge дозволяє поєднувати дві окремі зони готування для створення однієї великої конфорки. Завдяки автоматичному вирівнюванню налаштувань температури й часу, вона ідеально підходить для багатьох планчагрилів та каструль для запікання. Функція Bridge дозволяє поєднувати дві окремі зони готування для створення єдиної великої конфорки. Завдяки автоматичному приведенню у відповідність налаштувань температури і часу, вона ідеально підходить для багатьох планчагрилів та горщиків для смаження. Зони нагрівання Infinite самостійно адаптуються до розміру посуду, як тільки його поставити на них. Ці зони забезпечують повне покриття, незалежно від розміру посуду, нагріваючи його без зниження продуктивності. Насолоджуйтеся точним та ефективним готуванням з нашими зонами, що самостійно адаптуються до розміру посуду.
Варильна поверхня Electrolux LIV63431BW
В наявності
Артикул: LIV63431BW
18 779 грн
Характеристики
| Артикул | LIV63431BW |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Індукційна |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | захист від дітей, функція блокування клавіш, звуковий сигнал, автоматичне вимкнення |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Особливості | положення панелі управління спереду праворуч, зона розширення, підсвічені елементи керування, легка установка завдяки системі фіксаторів, макс. потуж |
| Функції | таймер, функція Bridge дозволяє поєднувати дві окремі зони готування для створення єдиної великої конфорки, функція CleverHeat 3крокова функція керув |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Розміри, см | 59 x 52 cм |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 4.4 х 56 х 49 см |
| Вага | 10.9 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Румунія |
Новий відгук або коментар