|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbВарильна поверхня Gorenje ECT643BSCbppІдеальне злиття. Стиль і витонченість. Установка врівень зі стільницею означає плавний перехід між поверхнею і поверхнею робочого столу. Це виглядає стильно і сучасно і дуже спрощує прибирання.ppІндикація залишкового тепла (Н). Для більшої безпеки варильні панелі обладнані індикаторами залишкового тепла, які показують, які конфорки ще гарячі і до них не можна торкатися.ppFishZone овальна конфорка. Зручно для великого посуду. Деякі моделі варильних панелей HiLight обладнуються спеціальними конфорками FishZone, які дозволяють готувати у великій або овальному посуді.ppbGorenje b відомий у всьому світі виробник побутової техніки, величезне підприємство в республіці Словенія, з більш ніж 50 річною історією. Підприємство входить до числа найбільших виробників побутової техніки в Європі.ppКупуючи техніку Gorenje споживач може бути впевнений у високому рівні екологічності, якості, функціональності і оптимального використання ресурсів. Компанія заслужено вважається інноватором і новатором в області дизайну і технологій.ppІнженери і дизайнери компанії прагнуть до досягнення поєднання high tech і high touch якщо з hitech все більш менш ясно, то під hitouch мається на увазі прагнення до максимальної зручності споживача і ергономіки, багатству колірних варіантів і форм, обробки продуктів. Одна з інновацій компанії перша в світі пральна машина з сенсорним дисплеєм Premium Touch і швидкістю обертання барабана при віджиманні до 2000 оборотів в хвилину.p
Варильна поверхня Gorenje ECT643BSC
В наявності
Артикул: ECT643BSC
12 699 грн
Характеристики
| Артикул | ECT643BSC |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип | незалежна |
| Тип нагрівальних елементів | Склокерамічні конфорки |
| Безпека | блокування від дітей, функція автоматичного відключення, індикатор залишкового тепла |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | BoilControl, Зона розширення FishZone, Металевий кант |
| Функції | функція StayWarm, таймер на вимкнення |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 59.5 х 52 х 5.4 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 49 х 7 см |
| Вага | 9.1 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Словенія |
Новий відгук або коментар