|
12 499 грн
|
|
12 499 грн
|
платежі
по 6 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 499 грн
|
|
12 499 грн
|
платежі
по 6 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | GI6401BCE |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Управління | Сенсорне |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | allboost одночасне використання функції powerboost на всіх конфорках |
| Функції | allboost одночасне використання функції powerboost на всіх конфорках |
| Розміри, см | 59 x 6 x 52 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 5656.4 x 5 x 49 см |
| Вага | 9.6 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |