|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pstrongЧавунні решіткиstrongbr Чавунні решітки забезпечують стабільність і надають варильній панелі солідного вигляду. Чавун добре витримує високі температури.ppstrongАвтоматичне електрозапалюванняstrongbr Автоматичне електрозапалювання ще одна перевага, що забезпечує додаткову зручність і легке управління. Щоб розпалити газовий пальник, просто натисніть на ручку необхідної конфорки та встановіть потужність роботи. Швидко, просто, і вам не знадобляться сірникиnbspp
Варильна поверхня GORENJE GW 642 CLB
В наявності
Артикул: 737639
14 099 грн
Характеристики
| Артикул | GW 642 CLB |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Дисплей | Відсутній |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | Конфорка з подвійним рядом полумя |
| Функції | конфорка Wok |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Розміри, см | 60 x 13 x 52 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 x 10 x 49 см |
| Вага | 12.5 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Словенія |
Новий відгук або коментар