|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
DOCTYPE htmlhtml dirltrheadmeta httpequivContentType contenttexthtml charsetutf8 meta httpequivXUACompatible contentIEEdge meta nameformatdetection contenttelephoneno style typetextcssbodymargin0padding8pxplineheight1.15margin0whitespaceprewrapol,ulmargintop0marginbottom0imgbordernonelipdisplayinlinestyleheadbodypspan stylefontweight boldГазконтрольspanbrЯкщо з якоїнебудь причини полумя згасне, завдяки системі газконтролю подання газу до пальника відразу припиниться. Можливість небезпечної концентрації газу на кухні тепер усуненаpp ppspan stylefontweight boldЕлектрозапалювання однією рукоюspanbrЕлектропідпал однією рукою це додатковий комфорт і легкість у керуванні вашою газовою поверхнею. Щоб запалити газову конфорку, досить просто натиснути ручку, повернути та відпустити. Швидко, просто й ефективно.pp ppspan stylefontweight boldПальник WOKspanbrНовий пальник вок із подвійним контуром полумя забезпечує підвищену потужність. Він дасть змогу швидко приготувати хрусткі овочі, мясо та морепродукти поазійському.pp ppspan stylefontweight boldЧавунні решіткиspanbrЧавунні решітки забезпечують стабільність і надають варильній панелі солідний вигляд. Чавун добре витримує високі температури.pbodyhtml
Варильна поверхня Gorenje GW6D42CLI
В наявності
Артикул: GW6D42CLI
Ціну уточнюйте
Характеристики
| Артикул | GW6D42CLI |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип | незалежна |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | блокування від дітей |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Емаль |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Кількість решіток поверхні | 3 |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | заводська настройка на природний газ G2020, конфорка Wok, електрозапалювання однією рукою, подвійна конфорка Wok |
| Функції | Газконтроль поверхні |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 60 x 52 cм |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 7.9 х 55.856 х 48.849 см |
| Вага | 12,7 кг |
| Колір виробника | Бежевий |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар