|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pstrongВелика робоча поверхняstrongbr Багато місця для каструльbr На збільшеній (до 20) варильній поверхні зі збільшеною відстанню між пальниками помістяться каструлі та сковорідки будьяких розмірів. Завдяки ергономічному дизайну ви можете з легкістю переміщати по поверхні навіть дуже обємні каструлі та при цьому не побоюватися за їх стійкість під час готування.ppstrongЧавунні решітки ProGridstrongbr Міцні, стійкі, надійніbr Масивні і елегантні чавунні решітки ProGrid дуже стійкі та не бояться навіть найвищих температур. Вони зручні та прослужать довгі роки.ppstrongКонфорка вокstrongbr Справжній смак азіатської кухні у вас вдомаbr Пальник вок з особливою формою розсікача направляє полумя прямо на посуд вок і забезпечує швидку термічну обробку. Овочі залишаються хрусткими, азіатські страви виходять соковитими та смачними. І ви ще ніколи не готували так швидко.ppstrongЗапалювання одним рухом рукиstrongbr Просто та зручноbr Зручна функція автозапалювання дозволяє легко вмикати газові пальники просто натисніть на регулятор конфорки та поверніть його до потрібної позначки. Швидко та простоnbspp
Варильна поверхня GORENJE SYW BG6IB-G0B
В наявності
Артикул: 737695
15 799 грн
Характеристики
| Артикул | SYW BG6IBG0B |
|---|---|
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Дисплей | Відсутній |
| Особливості | Конфорка з подвійним рядом полумя |
| Розміри, см | 60 52 13,6 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 49 11 см |
| Вага | 14.4 кг |
| Колір виробника | Білий |
Новий відгук або коментар