|
13 899 грн
|
|
13 899 грн
|
платежі
по 6 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 899 грн
|
|
13 899 грн
|
платежі
по 6 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BHKY61139 |
|---|---|
| Бренд | Hansa |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | блокування від дітей |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Зріджений бутан |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | Конфорка з подвійним рядом полумя |
| Функції | газконтроль, електрозапалювання (у ручці) |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 10.5 х 59 х 52 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 5 х 59 х 49 см |
| Вага | 12 кг |
| Колір виробника | Бежевий |
| Країна виробництва | Польща |