|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Індукційні нагрівальні елементи забезпечують потужне нагрівання і забезпечують найшвидший запуск. Максимальна температура досягається миттєво, що призводить до економії часу та енергії. Ця ємність робить варильні панелі, виготовлені з високоякісного керамічного скла, схожими на газові. Плити мають елегантний дизайн, який надає кухні вишуканого вигляду. Керамічні варильні поверхні прості в експлуатації та легко чистяться. Нагрівальні елементи керуються за допомогою безступінчастого керування.
Варильна поверхня Kaiser електрична Art Deco, 45см, чорний
В наявності
Артикул: KCT4795FIAD
36 699 грн
Характеристики
| Артикул | KCT4795FIAD |
|---|---|
| Бренд | Kaiser |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Управління | Сенсорне |
| Напруга | 240 Вт |
| Функції | захист від дітей (блокування приладу) |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Розміри, см | 45 51 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 425 495 см |
| Вага | 6.5 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Німеччина |
Новий відгук або коментар