|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pВарильна поверхня strongWhirlpool TKRL 660 IXstrong відрізняється простотою у всьому ndash у дизайні та в управлінні. Її простий та універсальний дизайн дозволяє встановити її на кухню будьякого типу. Така поверхня не виділятиметься на загальному фоні та не кидатиметься в очі. У той же час вона функціональна та проста в управлінні.ppМеханічне управління інтуїтивно зрозуміле, а система електрозапалювання дозволить вам швидко та безпечно підпалити вогонь на потрібній конфорці лише однією рукою. Чотири конфорки різної потужності дозволять вам оптимально вибрати ту, яка вам потрібна в даний момент для розігріву чайника або для приготування серйознішої страви.ppІз систем безпеки на варильній поверхні Whirlpool TKRL 660 IX встановлено контроль газу, який запобігає витоку газу.ppЗавдяки своїм розмірам, варильна поверхня Whirlpool TKRL 660 IX ідеально займе своє місце як самостійна кухонна техніка, і як елемент вбудованої техніки.nbspp
Варильна поверхня WHIRLPOOL TKRL660IX
В наявності
Артикул: 869991635780
8 499 грн
Характеристики
| Артикул | TKRL660IX |
|---|---|
| Бренд | Whirlpool |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Дисплей | Відсутній |
| Напруга | 230 Вт |
| Функції | турбоконфорка |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Розміри, см | 58 x 5.1 x 51 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 5656.2 х 3.8 х 4848.2 см |
| Вага | 10.3 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Італія |
Новий відгук або коментар