|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Варильна поверхня Whirlpool газова, 60см, чавун, конфорка з подвійним рядом полумя, чорний. Для побутової техніки Whirlpool характерна вишуканість оформлення і висока продуктивність. Над створенням кожної моделі працюють талановиті та досвідчені італійські дизайнери, завдяки яким кожен сантиметр варильної поверхні прикладне мистецтво.
Варильна поверхня Whirlpool TKRL661NB
В наявності
Артикул: TKRL661NB
8 796 грн
Характеристики
| Артикул | TKRL661NB |
|---|---|
| Бренд | Whirlpool |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 230 Вт |
| Особливості | Таймер, Автовідключення, Захист від дітей, Індикатори залишкового тепла, Підтримка страви в теплому стані, Розпізнавання наявності посуду |
| Функції | Конфорка з подвійним рядом полумя |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Розміри, см | 58х51 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 560562 х 480482 см |
| Вага | 10.3 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Італія |
Новий відгук або коментар