|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
divТехнологія CleanProtectdivЕксклюзивна технологія нанопокриття, яка дає змогу видаляти найстійкіші забруднення за допомогою води та губки, захищаючи Вашу варильну поверхню від бруду та плям.pbrdivFLEXI SIDEdivpРозміщуйте та переміщуйте каструлі та сковорідки в будьякому місці зони приготування.brpdivChefControldivpКоли функція активована, зони нагріву вмикаються автоматично з відповідною потужністю, залежно від того, куди Ви ставите каструлю.brpdivPowerManagementdivppВстановіть максимально допустиму потужність варильної панелі, і Ваша домашня мережа ніколи не буде перевантаженаbrpdivБустер на всіх зонах приготуванняdivpПроводьте менше часу на кухні завдяки функції Booster на всіх зонах приготування.brp
Варильна поверхня Whirlpool WFS5060CPBF
В наявності
Артикул: WFS5060CPBF
28 999 грн
Характеристики
| Артикул | WFS5060CPBF |
|---|---|
| Бренд | Whirlpool |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | Турборежим (Booster), Конфорка з подвійним рядом полумя |
| Функції | розширювальна зона |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Розміри, см | 59515,4см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 2.8 х 56.2 х 49.2 см |
| Вага | 10 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Італія |
Новий відгук або коментар