|
10 999 грн
|
|
10 999 грн
|
платежі
по 5 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 999 грн
|
|
10 999 грн
|
платежі
по 5 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BO6635E01B |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 61 |
| Кількість програм, шт. | 6 |
| Управління | Механічне |
| Тип направляючих духовки | Дротяні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Потужність гриля | 1600 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | 50 250 |
| Підсвічування | Так |
| Перемикачі | Утоплювані, Сенсорні, Поворотні |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | конвекція |
| Додатково | ЕСО емаль |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | амортизація дверцят |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри упаковки (Ш х В х Г), см | 66 х 65.6 х 58 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 60 55.5 см |
| Габарити | 59.5 x 59.4 x 54.8 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 28 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 2 роки |