|
6 299 грн
|
|
6 299 грн
|
платежі
по 3 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 299 грн
|
|
6 299 грн
|
платежі
по 3 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HIGG 64123 SB |
|---|---|
| Бренд | Beko |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | захист від дітей (блокування приладу) |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Зріджений бутан |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Емаль |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Дисплей | Відсутній |
| Напруга | 240 Вт |
| Особливості | дисплей LED, 9 рівнів потужності |
| Функції | електрозапалювання |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 58 51 4,6 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 49 см |
| Вага | 8 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |