|
8 799 грн
|
|
8 799 грн
|
платежі
по 4 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 799 грн
|
|
8 799 грн
|
платежі
по 4 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HILG64225S |
|---|---|
| Бренд | Beko |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | захист від дітей (блокування приладу) |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Зріджений бутан |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Дисплей | Відсутній |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | Таймер, Автовідключення, Захист від дітей |
| Функції | запасні форсунки |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 58 51 4,6 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 x 49 cм |
| Вага | 14.5 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |