|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Офіційній товар
Опис
pВарильна поверхня strongBEKO HILW 64225 SW strongвиконана в традиційному білому кольорі, який гармонійно поєднується з будьяким сучасним інтерєром завдяки своєму універсальному дизайну. Дана модель призначена для вбудовування в кухонний гарнітур і має розміри 59 х 51 х 9.8 см. Робоча поверхня виробу виконана із загартованого скла, яке легко очищається від забруднень за допомогою мякої губки та спеціального миючого засобу.ppДля приготування одночасно декількох кулінарних шедеврів BEKO HILW 64225 SW оснащена 4 газовими конфорками різної потужності. На WOKконфорці з потрійним рядом полумя страва піддається рівномірнішій тепловій обробці. Таким чином, в їжі зберігаються вітаміни та корисні речовини. Використовуйте WOKконфорку, щоб швидко розігріти їжу, підсмажити мясо до хрусткої скоринки або приготувати азіатські страви. Над пальниками розташовані дві чавунні решітки, на яких зручно розміщувати посуд різних форм і розмірів. Крім того, вони відрізняються високою стійкістю до деформації під впливом екстремальної температури та великої ваги. Інтенсивність полумя конфорок регулюється за допомогою поворотних перемикачів.ppЗручна система електропідпалу дозволяє просто та безпечно запалити вогонь без використання сірників і запальничок. Так само у варильній поверхні BEKO реалізована функція laquoгазконтрольraquo. При випадковому згасанні полумя подача газу на пальники негайно припиняється.nbspp
Варильна поверхня BEKO HILW 64225 SW
В наявності
Артикул: 7763586728
Ціну уточнюйте
Характеристики
| Артикул | HILW 64225 SW |
|---|---|
| Бренд | Beko |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Дисплей | Відсутній |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | Конфорка з подвійним рядом полумя |
| Функції | запасні форсунки |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Розміри, см | 60 x 53 x 4.6 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 x 49 см |
| Вага | 15.1 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Туреччина |
Новий відгук або коментар