|
10 599 грн
|
|
10 599 грн
|
платежі
по 5 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 599 грн
|
|
10 599 грн
|
платежі
по 5 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | EGT6242NVK |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | захист від дітей, індикатор залишкового тепла 7 сегментів, автовимкнення, звуковий сигнал |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Дисплей | Відсутній |
| Напруга | 240 Вт |
| Особливості | Захист від дітей, Звуковий сигнал, Індикатори залишкового тепла |
| Функції | запасні форсунки |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 59 х 4.8 х 52 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 3 х 48 см |
| Вага | 10 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Румунія |