|
11 099 грн
|
|
11 099 грн
|
платежі
по 5 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
11 099 грн
|
|
11 099 грн
|
платежі
по 5 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | EIB60420CK |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | захист від дітей, функція блокування клавіш, звуковий сигнал який можна відключити, автоматичне вимкнення |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Дисплей | Так |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Особливості | Автовідключення, Захист від дітей, Індикатори залишкового тепла, Розпізнавання наявності посуду |
| Функції | індикатор залишкового тепла |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 59 52 4.85.3 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 4.8 х 49 см |
| Вага | 10 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Румунія |